Ariva Consulting ekibi 

Eylül 1997'de kurulan ve hızla büyüyen Ariva Danışmanlık ekibi özveriyle çalışan, yüksek seviyede iş ve teknik deneyime sahip danışmanlardan oluşmaktadır. Otomotiv ana sanayi ve birinci seviye tedarikçiler, endüstriyel elektronik ve ayrık imalat konularıyla birlikte özellikle her türlü imalata yönelik, finansal, idari  iş süreçleri ve bu alandaki bilgi sistemleri çözümleri danışmanlarımızın deneyim ve ilgi alanlarına girmektedir.

Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin seçkin sanayi kuruluşlarında ERP adaptasyon sorumluluğunu alan Ariva’nın deneyimi, kurucularının ve danışmanlarının otomotiv, endüstriyel elektronik ve tekstil sektörlerinde planlama, malzeme, imalat, kalite, finans, bilgi teknolojileri ve sistemleri konularında yıllarca başarılı çalışmalarından ve taşıdıkları sorumluluklarından gelmektedir.

Kuruluşundan bu yana çok iyi eğitim almış danışmanlarla büyüyen Ariva ekibi, adaptasyon metodlarının yanı sıra genel amaçlı Kurumsal Kaynak Planlaması kavramı ve uygulama fonksiyonaliteleri konularında eğitilmişlerdir. İş danışmanlığı ve teknik danışmanlık Ariva Danışmanlığın sunduğu hizmetlerin iki ana başlığıdır. 

Ariva Danışmanlık kendi içerisindeki organizasyon, işletim ve strateji politikasında yeni ve farklı bir yaklaşıma sahiptir. Kurumu oluşturan danışmanların her biri karar alma sürecinde rol oynamakta ve sorumluluğu eşit olarak paylaşmaktadır.