ERP Software as a Service

Ariva Consulting 2009 Eylül'ünden itibaren Hollanda kökenli bir ERP yazılımı olan Accord ERP'nin Türkiye temsilciliğini üstlenmiş bulunmaktadır.

Tamamen yeni nesil teknolojilerle geliştirilmiş olan Accord ERP web tabanlı bir yazılımdır ve lisans satışının yanı sıra SaaS (Software as a Service) modeliyle de satılabilmekte, daha doğrusu kiralanabilmektedir. SaaS modelinde yazılım için lisans bedeli ödenmez ve müşteri ERP yazılımının kullanımı için de ayrıca hiçbir donanım (sunucu bilgisayar) ve yazılım (işletim sistemi, veri tabanı yazılımı, v.s.) yatırımı yapmaz. ERP yazılımının bakım ve yönetimi için bilgi teknolojileri ekibi istihdam edilmesine de gerek yoktur çünkü yazılım internet üzerinden erişilip kullanılır ve her türlü bakım ve yönetim işinden hizmet sağlayıcı sorumludur.

Accord ERP "stoğa üretim", "siparişe montaj", "siparişe üretim" ve "siparişe tasarım" tarzındaki üretim biçimlerinin hepsini desteklemektedir.

Accord ERP "malzeme güdümlü" ve "aktivite güdümlü" tüm üretim endüstrilerini ve çoğu "kapasite güdümlü" şirketi de desteklemektedir.

Accord ERP özellikle kesikli (ayrıklı) üretim yapan şirketler için tasarlanmış olmasına karşın pek çok proses tipi üretim yapan şirketin de ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Accord ERP hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir veya www.accordsoftware.nl adresini ziyaret edebilirsiniz.